Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Dzień Zdrowego Żywienia

Tego dnia w Gimnazjum nr 55 odbyły się obchody "Dnia Zdrowego Żywienia". Dzięki wsparciu Burmistrza dzielnicy Żoliborz, pana Krzysztofa Bugla, mieliśmy możliwość przygotowania, dla uczniów zaprzyjaźnionych placówek, zajęć mających na celu promowanie stylu zdrowego odżywiania.

W uroczystości wzięły udział przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, nie tylko z Żoliborza.
W trakcie warsztatów odbyło się przedstawienie pt. "Na straganie" przygotowane przez uczniów Gimnazjum nr 55. Następnie dzieci i młodzież przystąpili do przygotowania zadań konkursowych polegających na sporządzeniu smacznego posiłku z produktów, które sami wybrali na zaaranżowanym bazarze.
Potrawy przez nich przygotowane oceniała komisja konkursowa z Burmistrzem dzielnicy Żoliborz panem Krzysztofem Bugla na czele.
Po części konkursowej odbył się pokaz sztuki kulinarnej przeprowadzony przez szkolnego kucharza pana Pawła Piętkę. Impreza zakończyła się wręczeniem upominków uczestnikom oraz wspólnym obiadem.
Obchody "Dnia Zdrowego Żywienia" miały charakter ponaddzielnicowy. Mamy nadzieję, że w następnych latach dołączą do nas kolejne placówki.

Zdrowe odżywianie wsparte ćwiczeniami - to jest to. Nowe wyposażenie siłowni.

zobacz siłownię