Nagroda Biblioteki

WIELKI SUKCES - dnia 6 czerwca 2016 roku zostaliśmy nagrodzeni w I edycji Warszawskiego Konkursu „NAJLEPSZE SZKOLNE I PRZEDSZKOLNE PRZESTRZENIE UCZENIA SIĘ”. W imieniu społeczności szkolnej wniosek przygotowała Oliwia Kaleta – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Wręczenie nagrody odbyło się w Narodowym Instytucie Audiowizualnym, podczas Międzynarodowej Konferencji: EDUSPACES21.OTWIERAMY SZKOŁĘ!. Nagrodę za „wspólne działania wielu i stworzenie sympatycznej i funkcjonalnej, a przy tym pięknej przestrzeni biblioteki szkolnej” odebrały wspólnie uczennica kl.II D Oliwia Kaleta i dyrektor szkoły Pani Renata Kozłowska.