Debata "Moja prywatność w WWW świecie"

31 marca 2016 r. uczniowie klas 2a, 2c, 3b wzięli udział w debacie"Moja prywatność w WWW świecie".

Celem debaty odbywającej się w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Warszawie były:

• możliwość zdobycia i pogłębienia wiedzy na temat ochrony danych osobowych i prawa do prywatności przez uczniów,

• kształtowanie wśród uczniów świadome i odpowiedzialne postawy związane z ochroną danych osobowych i prawem każdego człowieka do prywatności,

• promowanie wśród dzieci i młodzieży zasady ochrony danych osobowych i bezpiecznego korzystania z Internetu.

• umożliwienie szkołom realizację treści związanych z ochroną danych osobowych.

Dziękujemy za możliwość udziału!