Dzielnicowy Konkurs Plastyczny na najładniejszą Kartkę Wielkanocną

Dnia 16 marca 2016 w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie i wręczenie dyplomów i nagród w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym na najładniejszą Kartkę Wielkanocną.

Konkurs składał się z dwóch etapów: etap I - szkolny, etap II - dzielnicowy.
Głównym koordynatorem konkursu szkolnego była pani od plastyki - Izabella Kania.
Spośród kilkudziesięciu prac plastycznych zostały wybrane do reprezentowania naszej szkoły 3 kartki wielkanocne.

Wspaniałe prace wykonały uczennice: Wiktoria Nerć 1aMaja Sokołowska 1a i Oliwia Kaleta 2d.
Kartka wielkanocna Wiktorii Nerć zdobyła 1. miejsce, a Mai Sokołowskiej miejsce 2.!  Ogromne Gratulacje i Brawa! Jesteśmy po prostu najlepsi!
Oprócz dyplomów uczennice otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Dzielnicę Żoliborz.