Zapraszamy na warsztaty informatyczne

Po długich staraniach, dzięki uprzejmości rodziców, udało się zorganizować i sfinansować dla uczniów naszego gimnazjum warsztaty informatyczne, które będą się odbywały w Wyższej Szkole Informatyki.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowcę tej uczelni.
Mają one na celu nabycie umiejętności do tworzenia zaawansowanych  prezentacji multimedialnych i obsługi programów graficznych.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godzinie 17.00 w sali wykładowej budynku uczelni

przy ul. Lewartowskiego 17.

Łącznie przewidziano 30 godzin zajęć.

Ponieważ  Rektor uczelni w drodze wyjątku zgodził się zorganizować zajęcia dla naszych uczniów to zachęcamy do udziału w nich. Liczba miejsc jest określona, tak więc wolą organizatora jest, aby uczestnicy zajęć podchodzili do nich aktywnie, a jednocześnie
odpowiedzialnie.

Prosimy o zwrotną informację do pani Anny Sztachelskiej (nauczyciela informatyki) lub do wychowawców do 7 marca 2016 roku.
Zajęcia mogłyby wystartować już od 15 marca br.

Jeżeli zajęcia przyniosą oczekiwany efekt i zadowolenie - uczelnia
nie wyklucza ich kontynuacji
w przyszłym roku szkolnym.