Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Badania MediCase

W dniach 17 i 18 grudnia odbyły się w Gimnazjum Nr55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. Rudy na Żoliborzu kompleksowe badania uczniów i pracowników za pomocą  MediCase.
 
MediCase służy do przeprowadzania szybkich badań przesiewowych.
Zawiera zestaw profesjonalnych aparatów do diagnostyki medycznej zintegrowanych z Platformą Telemedyczną służącą do zbioru, analizy i przechowywania danych. Uzyskane wyniki badań przesyłane są na serwery Centrum Telemedycznego za pomocą telefonów stacjonarnych, komórkowych lub internetu.
 
MediCase działa jako stacja robocza zbioru podstawowych danych stanu zdrowia pacjenta. Podczas rejestracji pielęgniarka zakłada Konto Pacjenta, do którego będą mieli dostęp wyłącznie lekarz i sam pacjent.
Po wykonaniu badań wyniki przekazywane są na serwer .Lekarz  z Centrum Teleopieki, po zapoznaniu się z badaniami, kontaktuje się z pacjentem. W przypadku zdiagnozowania stanów alarmowych decyduje o wezwaniu pogotowia. 
 
MediCase składa się z:
  • 12 kanałowego EKG
  • ciśnieniomierza
  • spirometru
  • glukometru
  • videostetoskopu
  • wagi
  • i innych urządzeń służących do obsługi i transmisji danych.
 
Zalety rozwiazań MediCase:
Cała uzyskana informacja o stanie zdrowia pacjenta jest odpowiednio, wbeapieczny sposób przechowywana.
Za pomocą Platformy telemedycznej lekarz i pacjent mogą na bieżąco śledzić postępy w leczeniu i kontrolować stan pacjenta.
Lekarz i pacjent mają wgląd on line w historię choroby.
 
W badaniach wzięło udział ok. 100 uczniów, po wcześniejszym uzyskaniu zgody rodziców na ich przeprowadzenie. W trakcie badań zostały zdiagnozowane niepokojące wyniki u niektórych uczniów.
 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...