Chemiczne eksperymentowanie.

W dniu 17 listopada gościliśmy w naszej pracowni chemicznej małych odkrywców, którym nie straszne były nasze zabawy i eksperymenty. Wraz z pomocą Pani Marii Brzozowskiej i naszych uczniów wprowadziliśmy przedszkolaki w świat magii zwanej w gimnazjum chemią. Próbowaliśmy robić kluski, nasi milusińscy zobaczyli jak strachliwy potrafi być pieprz, czy jak żarłoczny potrafi być pożeracz chrupków. Razem tworzyliśmy kolorowe, musujące mikstury i malowaliśmy na mleku. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia ich wizyta na naszych magicznych warsztatach.