Scena na Woli i "Madame"

Po raz kolejny nasze Dzieci udowodniły, że sztuka jest dla nich bardzo ważna. Pani Kamila Baranowska zabrała uczniów do Teatru na Woli na sztukę "Madame"

"Opowieść o dojrzewaniu do wolności, miłości i niezgodzie na przeciętność. Akcja „Madame” rozgrywa się pod koniec lat sześćdziesiątych, bohaterem jest maturzysta z warszawskiego liceum, który zakochuje się w nauczycielce języka francuskiego. Szuka sposobu na zbliżenie do niej i, w tajemnicy, próbuje dowiedzieć się o Madame jak najwięcej. Wiedza, którą zdobędzie, wpłynie na jego życie i podejmowane w przyszłości decyzje."