Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Dzień integracji i sportu

2 września 2015 roku upłynął uczniom gimnazjum pod znakiem integracji i sportu. Na sam początek wszystkie klasy miały okazję zintegrować się, był to również czas poświęcony na dekorowanie swoich sal po przerwie wakacyjnej. Wszyscy nowi uczniowie mieli okazję poznać szkołę, jak również zapoznać się ze starszymi kolegami i koleżankami. Dalszą część dnia poświęcono na zawody sportowe pomiędzy klasami, które były również doskonałą okazją do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności współzawodnictwa oraz współdziałaniu w grupie.

Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, dzięki czemu na pewno przyjemniej rozpoczęli nowy rok szkolny.

 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...