Dzień integracji i sportu

2 września 2015 roku upłynął uczniom gimnazjum pod znakiem integracji i sportu. Na sam początek wszystkie klasy miały okazję zintegrować się, był to również czas poświęcony na dekorowanie swoich sal po przerwie wakacyjnej. Wszyscy nowi uczniowie mieli okazję poznać szkołę, jak również zapoznać się ze starszymi kolegami i koleżankami. Dalszą część dnia poświęcono na zawody sportowe pomiędzy klasami, które były również doskonałą okazją do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności współzawodnictwa oraz współdziałaniu w grupie.

Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, dzięki czemu na pewno przyjemniej rozpoczęli nowy rok szkolny.