Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Literacka mapa Warszawy

Uczniowie Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi przygotowali  happening literacki  w ramach akcji Literacka Mapa Warszawy 2015, poświęconej twórczości ks. Jana Twardowskiego. Młodzież prezentowała dzieła poety na Placu Wilsona.
Aby promować poezję tak znamienitego twórcy, gimnazjaliści przygotowali sztalugę z portretem ks. Twardowskiego, zakładki do książek, chorągiewki i balony z fragmentami wierszy. Wymyślili, że właśnie w ten sposób spróbują zainteresować i zachęcić mieszkańców Żoliborza do ponownego spotkania z poezją, która przecież w bardzo prosty sposób mówi o rzeczach niezwykle ważnych.

 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...