Dzień zdrowej rodziny

6 czerwca odbył się "Dzień zdrowej rodziny" organizowany przez Burmistrza Dzielnicy, Pana Krzysztofa Buglę. Wydarzenie miało miejsce na terenie Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Rudego ps. "Rudy".

Organizatorzy zapewnili szeroką gamę rozrywek dla dzieci, m.in.  ściankę wspinaczkową, dmuchaną zjeżdżalnię, przejażdżki kucykiem, mini park linowy oraz symulatory edukacyjne. Nie zapomniano również o dorosłych, mieli możliwość konsultacji medycznych oraz wzięcia udziału w pokazach ratownictwa medycznego.

O część artystyczną zadbał żoliborskie placówki oświatowe, a występy rozpoczęli uczniowie Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Rudego ps. "Rudy"