Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Odsłonięcie tablicy „ZAWISZAKÓW”

29 maja przy ul. Suzina 3, w miejscu gdzie w czasie Powstania Warszawskiego mieściła się Kwatera Harcerskiej Służby Łączności „Zawiszaków”,  odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy, upamiętniającej bohaterstwo tych najmłodszych żołnierzy AK – harcerzy Szarych Szeregów. W czasie Powstania „Zawiszacy” pełnili funkcję listonoszy. Przenieśli ponad 100 tysięcy listów. Wielu z nich swą służbę przypłaciło życiem.

W uroczystości uczestniczyli kombatanci, uczniowie i harcerze żoliborskich szkół oraz okoliczni mieszkańcy. Na ceremonię przybyła także delegacja Zespołu Szkół im. Bohaterów Warszawy z Bukowiny Tatrzańskiej, która wystąpiła w tradycyjnych strojach i kapelą góralską. Obecna była również młodzież naszej szkoły z Pocztem Sztandarowym.

Po symbolicznym odsłonięciu tablicy, złożono kwiaty, by w ten sposób oddać hołd bohaterom.