Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Polonez i nie tylko... w Parku Żeromskiego

16 maja odbyła się impreza „Otwieramy Żoliborz”, podczas której Uczniowie Naszej szkoły tańczyli, kucharzyli, malowali, grali w piłkę, jednym zdaniem: Umilali sobie i mieszkańcom dzień, spędzając sobotnie południe w Parku Żeromskiego.

„Poloneza czas zacząć” – powiedział uczeń Naszej szkoły do swojej tanecznej partnerki, prowadząc korowód par. To był naprawdę udany występ, kto wie, czy nie na największej scenie! A dla Naszych tancerzy, których przygotował do pokazu pan Tomasz Dorosz, wyjątkowe przeżycie.

Ponieważ Nasze Gimnazjum promuje zdrowy tryb życia, częstowaliśmy mieszkańców owocowymi i warzywnymi smakołykami, w końcu odpowiednia porcja witamin to podstawa. Do szkoły wróciliśmy z pustymi miskami – i o to chodziło!

Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość zaprezentowania swoich piłkarskich umiejętności. Choć bramki były mniejsze niż na prawdziwym boisku, strzelali bardzo celnie. Po cichu liczymy na to, że zasilą w przyszłości polską kadrę, ale na razie cieszymy się, że tego dnia ich nie zabrakło i zarażali innych swoją sportową pasją.

Pani Małgorzata Bartel i Marianna Adamczyk rozwijały talent artystyczny uczestników. Nie mamy wątpliwości, że niejedno dziecko miało kolorową buzię od farby.

To był wyjątkowo aktywny i udany dzień!

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...