Polonez i nie tylko... w Parku Żeromskiego

16 maja odbyła się impreza „Otwieramy Żoliborz”, podczas której Uczniowie Naszej szkoły tańczyli, kucharzyli, malowali, grali w piłkę, jednym zdaniem: Umilali sobie i mieszkańcom dzień, spędzając sobotnie południe w Parku Żeromskiego.

„Poloneza czas zacząć” – powiedział uczeń Naszej szkoły do swojej tanecznej partnerki, prowadząc korowód par. To był naprawdę udany występ, kto wie, czy nie na największej scenie! A dla Naszych tancerzy, których przygotował do pokazu pan Tomasz Dorosz, wyjątkowe przeżycie.

Ponieważ Nasze Gimnazjum promuje zdrowy tryb życia, częstowaliśmy mieszkańców owocowymi i warzywnymi smakołykami, w końcu odpowiednia porcja witamin to podstawa. Do szkoły wróciliśmy z pustymi miskami – i o to chodziło!

Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość zaprezentowania swoich piłkarskich umiejętności. Choć bramki były mniejsze niż na prawdziwym boisku, strzelali bardzo celnie. Po cichu liczymy na to, że zasilą w przyszłości polską kadrę, ale na razie cieszymy się, że tego dnia ich nie zabrakło i zarażali innych swoją sportową pasją.

Pani Małgorzata Bartel i Marianna Adamczyk rozwijały talent artystyczny uczestników. Nie mamy wątpliwości, że niejedno dziecko miało kolorową buzię od farby.

To był wyjątkowo aktywny i udany dzień!