Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Polonez i nie tylko... w Parku Żeromskiego

16 maja odbyła się impreza „Otwieramy Żoliborz”, podczas której Uczniowie Naszej szkoły tańczyli, kucharzyli, malowali, grali w piłkę, jednym zdaniem: Umilali sobie i mieszkańcom dzień, spędzając sobotnie południe w Parku Żeromskiego.

„Poloneza czas zacząć” – powiedział uczeń Naszej szkoły do swojej tanecznej partnerki, prowadząc korowód par. To był naprawdę udany występ, kto wie, czy nie na największej scenie! A dla Naszych tancerzy, których przygotował do pokazu pan Tomasz Dorosz, wyjątkowe przeżycie.

Ponieważ Nasze Gimnazjum promuje zdrowy tryb życia, częstowaliśmy mieszkańców owocowymi i warzywnymi smakołykami, w końcu odpowiednia porcja witamin to podstawa. Do szkoły wróciliśmy z pustymi miskami – i o to chodziło!

Uczniowie klas pierwszych mieli możliwość zaprezentowania swoich piłkarskich umiejętności. Choć bramki były mniejsze niż na prawdziwym boisku, strzelali bardzo celnie. Po cichu liczymy na to, że zasilą w przyszłości polską kadrę, ale na razie cieszymy się, że tego dnia ich nie zabrakło i zarażali innych swoją sportową pasją.

Pani Małgorzata Bartel i Marianna Adamczyk rozwijały talent artystyczny uczestników. Nie mamy wątpliwości, że niejedno dziecko miało kolorową buzię od farby.

To był wyjątkowo aktywny i udany dzień!

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...