Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Egzamin gimnazjalny

W dniach 21,22,23 kwietnia uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Zdaniem uczniów test z historii i wiedzy o społeczeństwie był łatwy. Wiele można było wyczytać z tekstów  źródłowych. Zaś z języka polskiego spodziewali się rozprawki, tymczasem trzeba było napisać opowiadanie. Najwięcej problemów przysporzyły zadania otwarte z matematyki. Ostatniego dnia przyszła pora na język obcy nowożytny. Nasi gimnazjaliści mieli do wyboru język angielski, francuski i niemiecki. W czasie przerwy pomiędzy testami uczniowie mogli zjeść śniadanie w jadalni. Pozostały wolny czas spędzali w bibliotece szkolnej, dzieląc się wrażeniami i odstresowując przed następną częścią egzaminu. Jak naprawdę uczniom poszło przekonają się po ogłoszeniu wyników, tj. 19 czerwca 2015 r.

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...