Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Konferencja poświęcona Zbrodni Katyńskiej

28 kwietnia 2015 roku w Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi  odbyła się coroczna konferencja prowadzona przez  Pana Profesora Andrzeja Krzysztofa Kunerta - Sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, która była poświęcona Zbrodni Katyńskiej. Gośćmi spotkania byli: Krzysztof Bugla - Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Halina Kurpińska - przewodnicząca SKOiW NSZZ  "Solidarność", Rafał  Utracki - Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji  Dzielnicy Żoliborz, Roman Krakowski -Radny Dzielnicy Żoliborz, Powstańcy Warszawy – obrońcy naszej stolicy, dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Żoliborza i uczniowie.

Konferencja odbyła się w ramach Dzielnicowych Obchodów Dni Katyńskich. Spotkanie rozpoczęło się prezentacją przygotowaną przez uczennicę klasy 1d Gimnazjum Nr 55 Oliwię Kaletę – laureatkę konkursu „Katyń – prawda i pamięć”.

Następnie odbył się wykład Pana Profesora Andrzeja Krzysztofa Kunerta poświęcony Zbrodni Katyńskiej.

Uczestnicy konferencji mogli obejrzeć wystawę pt. ”Żołnierze Naszej Wolności”.

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...