Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Konferencja poświęcona Zbrodni Katyńskiej

28 kwietnia 2015 roku w Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi  odbyła się coroczna konferencja prowadzona przez  Pana Profesora Andrzeja Krzysztofa Kunerta - Sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, która była poświęcona Zbrodni Katyńskiej. Gośćmi spotkania byli: Krzysztof Bugla - Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Halina Kurpińska - przewodnicząca SKOiW NSZZ  "Solidarność", Rafał  Utracki - Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji  Dzielnicy Żoliborz, Roman Krakowski -Radny Dzielnicy Żoliborz, Powstańcy Warszawy – obrońcy naszej stolicy, dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Żoliborza i uczniowie.

Konferencja odbyła się w ramach Dzielnicowych Obchodów Dni Katyńskich. Spotkanie rozpoczęło się prezentacją przygotowaną przez uczennicę klasy 1d Gimnazjum Nr 55 Oliwię Kaletę – laureatkę konkursu „Katyń – prawda i pamięć”.

Następnie odbył się wykład Pana Profesora Andrzeja Krzysztofa Kunerta poświęcony Zbrodni Katyńskiej.

Uczestnicy konferencji mogli obejrzeć wystawę pt. ”Żołnierze Naszej Wolności”.