Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Sadzenie kwiatów

Dnia 18 kwietnia 2015 roku o godzinie 11:00 w Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi odbyło się sadzenie kwiatów, które było częścią obchodów Dni Ziemi
na Żoliborzu. Burmistrz Dzielnicy pan Krzysztof Bugla zaprosił uczniów, rodziców
i mieszkańców dzielnicy do wspólnego sadzenia kwiatów we wszystkich placówkach oświatowych Żoliborza.

Naszą szkołę odwiedzili w tym dniu Burmistrz, radni dzielnicy, rodzice i uczniowie. Razem z pracownikami szkoły zasadzili kwiaty na terenie gimnazjum. Rodzice uczniów zaproponowali kontynuację akcji i dalsze sadzenie kwiatów, przynoszonych przez uczniów wokół szkoły.

Spotkanie to poprzedził konkurs plastyczny na najlepszy plakat. Konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, wygrała Oliwia Malińska z klasy 1d.