Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Idą Święta

Choć aura na to nie wskazuje, mokniemy w strugach deszczu, a w klasach, gabinetach i pokoju nauczycielskim praca wre, to nic jednak nie zmienia faktu, że Święta tuż, tuż. Wigilię czas zacząć. Z tej okazji wszyscy pracownicy szkoły, nauczyciele, kto zdrów (grypa nas zdziesiątkowała) wraz z panią dyrektor, zgromadziliśmy się przy wigilijnym stole. By tradycji stało się zadość był opłatek, podarowany przez burmistrza zaprzyjaźnionej gminy Bodzechów, Jerzego Murzyna i staropolskie potrawy. Nasz kucharz, pan Paweł przygotował wiele  pysznych dań, a jego barszczyk, paszteciki i pierożki nie mają sobie równych. Nie obyło się bez tradycyjnego śledzia. Całość dopełniły domowe świąteczne wypieki. Solidnie posileni, spędziliśmy  miłe chwile, gawędząc przy stole, życząc sobie udanych Świąt, wypoczynku i pomyślności w Nowym 2015 roku.

Tego również życzymy naszym Uczniom i ich Rodzicom.