Idą Święta

Choć aura na to nie wskazuje, mokniemy w strugach deszczu, a w klasach, gabinetach i pokoju nauczycielskim praca wre, to nic jednak nie zmienia faktu, że Święta tuż, tuż. Wigilię czas zacząć. Z tej okazji wszyscy pracownicy szkoły, nauczyciele, kto zdrów (grypa nas zdziesiątkowała) wraz z panią dyrektor, zgromadziliśmy się przy wigilijnym stole. By tradycji stało się zadość był opłatek, podarowany przez burmistrza zaprzyjaźnionej gminy Bodzechów, Jerzego Murzyna i staropolskie potrawy. Nasz kucharz, pan Paweł przygotował wiele  pysznych dań, a jego barszczyk, paszteciki i pierożki nie mają sobie równych. Nie obyło się bez tradycyjnego śledzia. Całość dopełniły domowe świąteczne wypieki. Solidnie posileni, spędziliśmy  miłe chwile, gawędząc przy stole, życząc sobie udanych Świąt, wypoczynku i pomyślności w Nowym 2015 roku.

Tego również życzymy naszym Uczniom i ich Rodzicom.