Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Idą Święta

Choć aura na to nie wskazuje, mokniemy w strugach deszczu, a w klasach, gabinetach i pokoju nauczycielskim praca wre, to nic jednak nie zmienia faktu, że Święta tuż, tuż. Wigilię czas zacząć. Z tej okazji wszyscy pracownicy szkoły, nauczyciele, kto zdrów (grypa nas zdziesiątkowała) wraz z panią dyrektor, zgromadziliśmy się przy wigilijnym stole. By tradycji stało się zadość był opłatek, podarowany przez burmistrza zaprzyjaźnionej gminy Bodzechów, Jerzego Murzyna i staropolskie potrawy. Nasz kucharz, pan Paweł przygotował wiele  pysznych dań, a jego barszczyk, paszteciki i pierożki nie mają sobie równych. Nie obyło się bez tradycyjnego śledzia. Całość dopełniły domowe świąteczne wypieki. Solidnie posileni, spędziliśmy  miłe chwile, gawędząc przy stole, życząc sobie udanych Świąt, wypoczynku i pomyślności w Nowym 2015 roku.

 

Tego również życzymy naszym Uczniom i ich Rodzicom.

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...