Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Prezentacje na dużym ekranie

Obecne wyposażenie biblioteki szkolnej w nowoczesny sprzęt do wyświetlania prezentacji multimedialnych, pozwala na prowadzenie w czytelni ciekawych zajęć lekcyjnych, z zastosowaniem atrakcyjnych dla młodzieży metod nauczania. Pierwszoklasiści, którzy realizowali na lekcjach historii projekt pod nazwą Wierzenia starożytnych Egipcjan, mogli zaprezentować swoje prace na dużym ekranie. Prezentacje te, przygotowane w grupach, pod opieką pani Marianny Adamczyk, były ciekawe i przekazywane z zapałem,  w pomysłowy sposób. Uczniowie mogli wykazać się znajomością programów informatycznych, sprawną obsługą sprzętu komputerowego, jak również umiejętnością wystąpienia przed grupą. Sukcesem było nie tylko opanowanie wiedzy na określony temat, ale także emocjonalne zaangażowanie się w pracę wszystkich uczestników projektu.

 

 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...