Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Edukacja czytelniczo-medialna

Na przełomie października i listopada pierwszoklasiści naszego gimnazjum uczestniczyli w cyklu spotkań w Czytelni Naukowej. Na zajęciach, poprowadzonych przez p. Magdalenę Szczęsną,uczniowie zapoznali się z zasadami funkcjonowania i korzystania z sieci bibliotek publicznych na Żoliborzu. Dowiedzieli się jak należy korzystać z katalogu centralnego, zapoznali się ze zbiorami multimedialnymi, w tym Działu Książki Mówionej i odwiedzili czytelnię internetową. Celem spotkań było zachęcenie i wdrożenie młodzieży do samodzielnego korzystania z zasobów sieci bibliotek publicznych oraz wykształcenia umiejętności właściwego zachowania się w placówkach kulturalnych typu Czytelnia Naukowa.

Inicjatorką i organizatorką wyjść do Czytelni Naukowej była p.Urszula Zalewska – nauczyciel bibliotekarz.

 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...