Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Szanowni Państwo

 

Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
 

 

Szanowni Państwo

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

57 1030 1508 0000 0005 5096 3020
z dopisaniem DBFO -SP 392

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

 

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Spotkanie z okazji Święta Niepodległości

W dniu 6 listopada, z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości, nasza szkoła była gospodarzem uroczystego spotkania, którego myślą przewodnią było kultywowanie żoliborskich miejsc pamięci, związanych z walką Polaków o niepodległość.

Gościliśmy kombatantów ze Stowarzyszenia Żołnierzy AK „Żywiciel”, naukowców - historyków oraz nauczycieli i uczniów żoliborskich szkół oraz przedstawicieli samorządu i Urzędu Dzielnicowego, wraz z burmistrzem Krzysztofem Buglą.   Szkołom, które uczestniczyły w sadzeniu siedmiu dębów, upamiętniających siedem zgrupowań AK, wręczono akty opieki nad Dębami Pamięci. Wśród tych szkół znalazło się również nasze Gimnazjum, zaś  akt opieki z rąk przedstawiciela „Żywiciela” i burmistrza odebrała dyrektor szkoły, pani Renata Kozłowska. Następnie zaprezentowano publikację o charakterze przewodnika po miejscach pamięci, wydaną przez Urząd Dzielnicy Żoliborz pt.: Żoliborz. Śladem walk o niepodległość. Tenbogato ilustrowany album, ze  zdjęciami Zygmunta Walkowskiego, omówił autor: Michał Zarychta. Spotkanie zakończył wykład prof. Andrzeja Kunerta pt.: Drogi do niepodległości 1914-1918.

 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...