Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Zakończenie projektu

20 listopada 2014r. w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ul. Włościańskiej odbyło się podsumowanie i  uroczyste zakończenie realizacji projektu IX edycji  Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych, dofinansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy – „PIERWSZA w POLSCE ELEKTROWNIA JĄDROWA - TAK CZY NIE?”.

Inauguracja projektu odbyła się w marcu ubiegłego roku szkolnego.

W realizacji przedsięwzięcia, oprócz Gospodarzy imprezy, wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 56. Był to już drugi projekt dotyczący energetyki jądrowej realizowany w takim gronie.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni Goście – przedstawiciele firm, z którymi współpracowaliśmy: Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej, Muzeum Marii Skłodowskiej – Curie, Fundacji  World Wildlife Found for Nature, Stowarzyszenia Woman in Nuclear Polska oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, a także  naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Dzielnicy Żoliborz.

W czasie uroczystości odbyła się debata, w której uczniowie wypowiedzieli się na temat budowy elektrowni jądrowej w Polsce. Niezwykle ciekawa dyskusja wywołała wiele emocji. Następnie obejrzeliśmy prezentację z realizacji projektu.

Na zakończenie rozdano nagrody i dyplomy dla najbardziej aktywnych i wytrwałych uczestników projektu.