Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Zakończenie projektu

20 listopada 2014r. w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ul. Włościańskiej odbyło się podsumowanie i  uroczyste zakończenie realizacji projektu IX edycji  Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych, dofinansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy – „PIERWSZA w POLSCE ELEKTROWNIA JĄDROWA - TAK CZY NIE?”.

Inauguracja projektu odbyła się w marcu ubiegłego roku szkolnego.

W realizacji przedsięwzięcia, oprócz Gospodarzy imprezy, wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 56. Był to już drugi projekt dotyczący energetyki jądrowej realizowany w takim gronie.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni Goście – przedstawiciele firm, z którymi współpracowaliśmy: Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej, Muzeum Marii Skłodowskiej – Curie, Fundacji  World Wildlife Found for Nature, Stowarzyszenia Woman in Nuclear Polska oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3, a także  naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Dzielnicy Żoliborz.

W czasie uroczystości odbyła się debata, w której uczniowie wypowiedzieli się na temat budowy elektrowni jądrowej w Polsce. Niezwykle ciekawa dyskusja wywołała wiele emocji. Następnie obejrzeliśmy prezentację z realizacji projektu.

Na zakończenie rozdano nagrody i dyplomy dla najbardziej aktywnych i wytrwałych uczestników projektu.

 

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...