Konkurs recytatorski

W dniu 3 października 2014 r. w naszej bibliotece odbył się szkolny etap XII Wojewódzki ego Konkursu Recytatorskiego  Poezji Religijnej pod nazwą „Usłysz Panie, moje słowa”, do którego uczniowie przygotowywali się na warsztatach recytatorskich, prowadzonych przez nauczyciela bibliotekarza p. Urszulę Zalewską. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej.  W szkolnych eliminacjach udział wzięli: Julia Krzyżak, Karolina Winiarska, Joanna Czub, Patryk Perzak, Tymoteusz Bąk i Hubert Solecki. Uczniowie recytowali utwory poetyckie o tematyce religijnej, zaczerpnięte z literatury polskiej. Między innymi były to wiersze księdza Jana Twardowskiego oraz Cypriana Kamila Norwida.

Jury w składzie : p. Aleksandra Szałek, p. Ewelina Stefańczyk i p. Urszula Zalewska do drugiego etapu konkursu międzyszkolnego zakwalifikowało  Joannę Czub, Huberta Soleckiego i Tymoteusza Bąka. Uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach. (zob. galeria zdjęć).