Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Szanowni Państwo

 

Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
 

 

Szanowni Państwo

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

57 1030 1508 0000 0005 5096 3020
z dopisaniem DBFO -SP 392

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

 

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Konkurs recytatorski

W dniu 3 października 2014 r. w naszej bibliotece odbył się szkolny etap XII Wojewódzki ego Konkursu Recytatorskiego  Poezji Religijnej pod nazwą „Usłysz Panie, moje słowa”, do którego uczniowie przygotowywali się na warsztatach recytatorskich, prowadzonych przez nauczyciela bibliotekarza p. Urszulę Zalewską. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej.  W szkolnych eliminacjach udział wzięli: Julia Krzyżak, Karolina Winiarska, Joanna Czub, Patryk Perzak, Tymoteusz Bąk i Hubert Solecki. Uczniowie recytowali utwory poetyckie o tematyce religijnej, zaczerpnięte z literatury polskiej. Między innymi były to wiersze księdza Jana Twardowskiego oraz Cypriana Kamila Norwida.

Jury w składzie : p. Aleksandra Szałek, p. Ewelina Stefańczyk i p. Urszula Zalewska do drugiego etapu konkursu międzyszkolnego zakwalifikowało  Joannę Czub, Huberta Soleckiego i Tymoteusza Bąka. Uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach. (zob. galeria zdjęć).

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...