Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Konkurs recytatorski

W dniu 3 października 2014 r. w naszej bibliotece odbył się szkolny etap XII Wojewódzki ego Konkursu Recytatorskiego  Poezji Religijnej pod nazwą „Usłysz Panie, moje słowa”, do którego uczniowie przygotowywali się na warsztatach recytatorskich, prowadzonych przez nauczyciela bibliotekarza p. Urszulę Zalewską. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej.  W szkolnych eliminacjach udział wzięli: Julia Krzyżak, Karolina Winiarska, Joanna Czub, Patryk Perzak, Tymoteusz Bąk i Hubert Solecki. Uczniowie recytowali utwory poetyckie o tematyce religijnej, zaczerpnięte z literatury polskiej. Między innymi były to wiersze księdza Jana Twardowskiego oraz Cypriana Kamila Norwida.

Jury w składzie : p. Aleksandra Szałek, p. Ewelina Stefańczyk i p. Urszula Zalewska do drugiego etapu konkursu międzyszkolnego zakwalifikowało  Joannę Czub, Huberta Soleckiego i Tymoteusza Bąka. Uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach. (zob. galeria zdjęć).

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...