Lekcje Otwarte

LEKCJE OTWARTE Z UDZIAŁEM RODZICÓW

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne wraz z Uczniami Gimnazjum Nr 55 serdecznie zaprasza Rodziców
na LEKCJE OTWARTE, które odbędą się w dniach 15 - 17 października 2014 roku.
To fantastyczna okazja, aby wziąć udział w zajęciach odbywających się w tych dniach w naszej szkole. Wszystkich zainteresowanych Rodziców zachęcamy do skorzystania z naszego zaproszenia.

Do zobaczenia!!!!!!!!!!!

Drodzy Rodzice,
przed udaniem się na zajęcia w ramach cyklu LEKCJI OTWARTYCH prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu Szkoły.