Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Dzień

20 marca br. grupa uczniów klas trzecich uczestniczyła w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych przy ul. Włościańskiej 35.

Spotkanie poświęcone było ofercie edukacyjnej oraz inauguracji Projektu Edukacyjnego pt. ”Pierwsza w Polsce elektrownia jądrowa TAK czy Nie?”

Projekty o tematyce dotyczącej energii jądrowej są realizowane w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych i przy udziale Biura Edukacji. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie realizowanym w ubiegłym roku szkolnym.

Podczas spotkania można było także obejrzeć sale i warsztaty szkolne, pokazy doświadczeń fizycznych i chemicznych, spróbować swoich sił podczas jazdy samochodem, podziwiać piękne wyroby origami oraz sprawdzić swoją celność na strzelnicy.

Miło było także spotkać na korytarzach szkolnych absolwentów naszej szkoły.

M.W - B