Dzień

20 marca br. grupa uczniów klas trzecich uczestniczyła w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych przy ul. Włościańskiej 35.

Spotkanie poświęcone było ofercie edukacyjnej oraz inauguracji Projektu Edukacyjnego pt. ”Pierwsza w Polsce elektrownia jądrowa TAK czy Nie?”

Projekty o tematyce dotyczącej energii jądrowej są realizowane w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych i przy udziale Biura Edukacji. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie realizowanym w ubiegłym roku szkolnym.

Podczas spotkania można było także obejrzeć sale i warsztaty szkolne, pokazy doświadczeń fizycznych i chemicznych, spróbować swoich sił podczas jazdy samochodem, podziwiać piękne wyroby origami oraz sprawdzić swoją celność na strzelnicy.

Miło było także spotkać na korytarzach szkolnych absolwentów naszej szkoły.

M.W - B