Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Dzień

20 marca br. grupa uczniów klas trzecich uczestniczyła w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych przy ul. Włościańskiej 35.

Spotkanie poświęcone było ofercie edukacyjnej oraz inauguracji Projektu Edukacyjnego pt. ”Pierwsza w Polsce elektrownia jądrowa TAK czy Nie?”

Projekty o tematyce dotyczącej energii jądrowej są realizowane w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych i przy udziale Biura Edukacji. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie realizowanym w ubiegłym roku szkolnym.

Podczas spotkania można było także obejrzeć sale i warsztaty szkolne, pokazy doświadczeń fizycznych i chemicznych, spróbować swoich sił podczas jazdy samochodem, podziwiać piękne wyroby origami oraz sprawdzić swoją celność na strzelnicy.

Miło było także spotkać na korytarzach szkolnych absolwentów naszej szkoły.

M.W - B

 

Galeria

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...