Mikołajki 2013

BYTNAR – CUP

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ

6 GRUDNIA 2013

6 grudnia 2013r. w Gimnazjum nr. 55 odbył się Mikołajkowy Turnieju w Pikę Siatkową „Bytnar –Cup”. Głównym założeniem imprezy było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałości o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wychowania do rekreacji.
Uczniowie do 30.11.2013r zgłaszali własne drużyny, które liczyły nie więcej niż sześciu zawodników/zawodniczek i nie mniej niż czterech.
W turnieju wystartowało pięć drużyn: DESPERACI, FC Nikt Nas Nie Chce, ASSINI, AC MATERACE, LUSZYN TEAM.
Najlepszą drużyną turnieju okazała się drużyna AC MATERACE, która w nagrodę rozegrała towarzyski mecz z nauczycielami.

J.D.