Lekcja na Zamku Królewskim

W czwartek- 14 listopada- klasa IID udała się na wycieczkę do Zamku Królewskiego. Zaopatrzeni w słuchawki i pod opieką przewodnika zgłębialiśmy dzieje naszego kraju. Wnętrze Zamku stanowiło okazję do poznania różnych stylów architektury. Uczyliśmy się również rozpoznawać oryginalne fragmenty uratowane z dawnego Zamku. Podziwialiśmy wspaniałe wyposażenie wnętrz i obrazy takich mistrzów jak:B.Bellotto, M.Bacciarelli czy Rembrandt.Wizytę w Zamku polecamy wszystkim jako niezwykłą podróż w czasie i lekcję historii.

A.K.