Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

15 października 2013r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się apel połączony z uroczystym ślubowaniem uczniów klas I.W części artystycznej, przedstawiciele Samorządu Szkolnego, w dowcipny sposób złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli „jabłkowe” upominki. Część oficjalną rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu, po którym uczniowie klas pierwszych zgodnie z tradycją naszej szkoły – złożyli ślubowanie. Po ceremonii stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Zakończenie uroczystości uświetnił pyszny tort.