Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Finał Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

W dniu 21 października 2013r. w „Żoliborskiej Samochodówce,” czyli w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ul. Włościańskiej 35 odbył się Finał realizacji Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych pt .”Elektrownia Jądrowa – nasza przyszłość energetyczna?”, w którym uczestniczyli także nasi uczniowie. W części oficjalnej obejrzeliśmy prezentację z przebiegu projektu przygotowaną przez gospodarzy. Następnie poznaliśmy laureatów międzyszkolnego konkursu, który odbył się 30 września. Miło nam donieść, że wśród nagrodzonych są nasi koledzy: Ola Kiliś i Kasia Komala – I miejsce, Wiktoria Gawrońska – II miejsce oraz Diana Usenko i Piotr Budzyński – III miejsce. Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Jak zwykle znalazło się też „coś” słodkiego.

Mamy nadzieję, że wkrótce podejmiemy nowe, wspólne wyzwania.