Finał Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

W dniu 21 października 2013r. w „Żoliborskiej Samochodówce,” czyli w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ul. Włościańskiej 35 odbył się Finał realizacji Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych pt .”Elektrownia Jądrowa – nasza przyszłość energetyczna?”, w którym uczestniczyli także nasi uczniowie. W części oficjalnej obejrzeliśmy prezentację z przebiegu projektu przygotowaną przez gospodarzy. Następnie poznaliśmy laureatów międzyszkolnego konkursu, który odbył się 30 września. Miło nam donieść, że wśród nagrodzonych są nasi koledzy: Ola Kiliś i Kasia Komala – I miejsce, Wiktoria Gawrońska – II miejsce oraz Diana Usenko i Piotr Budzyński – III miejsce. Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Jak zwykle znalazło się też „coś” słodkiego.

Mamy nadzieję, że wkrótce podejmiemy nowe, wspólne wyzwania.