Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Kuchnia bez granic

Wraz z nowym rokiem szkolnym ruszył w naszym Gimnazjum projekt :„Kuchnia bez granic”. Jest to cykl spotkań podczas których uczniowie przygotowują proste potrawy. Każdy otrzymuje przepis, składniki i pod okiem nauczyciela oraz szkolnego kucharza- pana Pawła- powstają smakołyki, którym trudno się oprzeć. Zwieńczeniem każdych zajęć jest wspólna degustacja. Były już racuchy z jabłkami, naleśniki z serem, spaghetti i muffinki .Podczas gotowania nasi gimnazjaliści uczą się pracy w grupie, odpowiedzialności i zdobywają wiadomości na temat zdrowego żywienia. Zajęcia potrwają do końca listopada. Uczestnicy projektu zapewniają, że będzie pysznie!

A.K.