Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Dzień Nauki w Szkole Podstawowej nr 65.

W dniu 15 października 2013 r. grupa uczniów z klas II D i III D uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych podczas Dnia Nauki w Szkole Podstawowej nr 65.
 

 Z tej okazji przygotowaliśmy szereg doświadczeń z fizyki i chemii. Miały one na celu przybliżenie naszym młodszym kolegom przedmiotów, których nie ma w programie szkoły podstawowej. Gospodarze z zainteresowaniem słuchali naszych wyjaśnień, obserwowali eksperymenty, a niektóre próbowali wykonywać samodzielnie. Podczas wspólnej zabawy odkrywaliśmy budowę materii i Prawo Archimedesa. Badaliśmy zjawisko dyfuzji, pochłanianie energii słonecznej i szukaliśmy wody w kryształach. Rozdzielaliśmy mieszaniny jednorodne i niejednorodne. Zastanawialiśmy się od czego zależy okres drgań wahadła, jak rozchodzi się dźwięk, co wpycha balon do butelki, jak rośliny pobierają wodę, dlaczego balony latają i czym grozi bałagan w szafce z odczynnikami chemicznymi. Uczniowie dowiedzieli się także co to jest ciecz nienewtonowska i atrament sympatyczny, co „pożera” chrupki ze styropianu i dlaczego barwa cieczy raz się pojawia, a raz znika. Wyhodowaliśmy tez „potwora” z cukru, ale nikt się go nie bał.
 

Na zakończenie zajęć otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem.

Galeria zdjęć

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...