Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Projekt Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

W poniedziałek, 30.IX.2013r. grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w Finale Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych pt.” Elektrownia jądrowa – nasza przyszłość energetyczna”.

W świetlicy Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ul. Włościańskiej – który realizuje projekt – odbył się międzyszkolny konkurs dla uczestników pierwszej  i drugiej edycji zajęć.

Pod czujnym okiem komisji zmagaliśmy się przez godzinę z pytaniami testu.

Gospodarze jak zwykle zadbali o „coś słodkiego” co pomogło nam pokonać stres.

Teraz czekamy na wyniki konkursu, które poznamy na uroczystym podsumowaniu realizacji projektu 21 października.