Projekt Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

W poniedziałek, 30.IX.2013r. grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w Finale Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych pt.” Elektrownia jądrowa – nasza przyszłość energetyczna”.

W świetlicy Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 przy ul. Włościańskiej – który realizuje projekt – odbył się międzyszkolny konkurs dla uczestników pierwszej  i drugiej edycji zajęć.

Pod czujnym okiem komisji zmagaliśmy się przez godzinę z pytaniami testu.

Gospodarze jak zwykle zadbali o „coś słodkiego” co pomogło nam pokonać stres.

Teraz czekamy na wyniki konkursu, które poznamy na uroczystym podsumowaniu realizacji projektu 21 października.