Integracyjny Dzień Sportu

W dniu 3.09.2013r. uczniowie naszego gimnazjum zamiast siedzieć w szkolnych ławkach postawili na aktywność i wzięli udział w II Drużynowych Igrzyskach Integracyjnych. Na ten dzień nauczyciele wychowania fizycznego przewidzieli wiele atrakcji. Program imprezy obejmował rywalizację sportową w następujących konkurencjach: bieg na 60m, skok wzwyż, rzut oszczepem, bieg na 600m i biegi sztafetowe 4x200m. Każda klasa wystawiła własną drużynę składającą się z czterech osób (2 dziewczynek i 2 chłopców).

Następnie zmagania sportowe z boiska szkolnego przeniosły się na pływalnię. Tam uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje możliwości podczas meczu w piłkę wodną oraz pokazać swoje umiejętności pływackie.

Doskonałym podsumowaniem sportowych zmagań były zajęcia z Aqua zumby, którym towarzyszyły uśmiech i radość.

Również nasi nauczyciele i pani dyrektor bawili się bardzo dobrze.

Tego dnia zgodnie z naszą ideą, każdy czuł się zwycięzcą, a uczniowie klas pierwszych mogli poznać nowych kolegów i koleżanki.

Opracowała: J.D.

Inegracyjny Dzień Sportu plik pdf:

Załączniki:
Pobierz plik (Integracyjny Dzień Sportu.pdf)Integracyjny Dzień Sportu.pdf[ ]984 kB