Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Integracyjny Dzień Sportu

W dniu 3.09.2013r. uczniowie naszego gimnazjum zamiast siedzieć w szkolnych ławkach postawili na aktywność i wzięli udział w II Drużynowych Igrzyskach Integracyjnych. Na ten dzień nauczyciele wychowania fizycznego przewidzieli wiele atrakcji. Program imprezy obejmował rywalizację sportową w następujących konkurencjach: bieg na 60m, skok wzwyż, rzut oszczepem, bieg na 600m i biegi sztafetowe 4x200m. Każda klasa wystawiła własną drużynę składającą się z czterech osób (2 dziewczynek i 2 chłopców).

Następnie zmagania sportowe z boiska szkolnego przeniosły się na pływalnię. Tam uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje możliwości podczas meczu w piłkę wodną oraz pokazać swoje umiejętności pływackie.

Doskonałym podsumowaniem sportowych zmagań były zajęcia z Aqua zumby, którym towarzyszyły uśmiech i radość.

Również nasi nauczyciele i pani dyrektor bawili się bardzo dobrze.

Tego dnia zgodnie z naszą ideą, każdy czuł się zwycięzcą, a uczniowie klas pierwszych mogli poznać nowych kolegów i koleżanki.

Opracowała: J.D.

Inegracyjny Dzień Sportu plik pdf:

Załączniki:
Pobierz plik (Integracyjny Dzień Sportu.pdf)Integracyjny Dzień Sportu.pdf[ ]984 kB