Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

We wtorek 13.05.2013r. klasa ID wybrała się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Przed wejściem każdy dostał kartę wstępu, opaskę na rękę i wkroczyliśmy do świata pełnego wynalazków, doświadczeń i eksperymentów. Zabawy i śmiechu było mnóstwo. Wszystkiego było można dotknąć i sprawdzić osobiście jak co działa. Centrum Nauki Kopernik to wspaniały obiekt, gdzie w sposób prosty i przyjazny można poznać i zrozumieć otaczający nas świat. Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.