Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz z wizytą w naszym Gimnazjum

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole księdza kardynała Kazimierza Nycza, który spotkał się z nauczycielami i pracownikami administracji, a przede wszystkim z uczniami. Niezwykły Gość zasiadł w szkolnej ławce, by choć na chwilę móc uczestniczyć w lekcji katechezy.

Uczniowie z klasy 1d wykazali się ogromną wiedzą i zainteresowaniem, co wzbudziło radość w oczach księdza kardynała.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia!