Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Absolwenci odnoszą sukcesy

Nasza absolwentka, Karolina Winkowska, została mistrzynią świata w kitesurfingu. Sukcesy odnosiła również wtedy, gdy była naszą uczennicą. Dzisiaj cieszymy się z jej doskonałej formy i życzymy dalszych zwycięstw!

Po raz pierwszy w historii - w listopadzie 2012 roku - polska zawodniczka stanęła na podium Pucharu Świata w kitesurfingu.
Karolina Winkowska wygrała Mistrzostwa Świata w kategorii freestyle. Zawody odbyły się w Nowej Katalonii i była to ostatnia impreza sezonu 2012. Dwa lata temu również w Nowej Kaledonii stanęła na podium. Tytuł Mistrzyni Świata zapewniła sobie osiem razy stając na podium tegorocznych zawodów.(...)
Karolina Winkowska jest czterokrotną zwyciężczynią zawodów Polish Ford Kite Cup (na zdjęciu - z 2012). Poza kitesurfingiem uprawia surfing, wake boarding, windsurfing oraz żeglarstwo. Pływanie uprawia od 2004 roku.

źródło - v4sport.eu

zobacz więcej

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...