Ślubowanie

10.12.2012 w naszym Gimnazjum odbyło się ślubowanie klas I. Prowadzący uroczystość uczeń powitał panią Dyrektor, rodziców, nauczycieli i oczywiście pierwszoklasistów.

Na wstępie nawiązał do Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, który przypada właśnie 10 grudnia. Po krótkim przemówieniu wprowadzono sztandar. Uczniowie odśpiewali hymn państwowy. Następnie przedstawiciele klas I wystąpili do ślubowania. Po złożeniu przyrzeczenia i wyprowadzeniu sztandaru głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. W imieniu swoim, wszystkich starszych kolegów i pracowników szkoły życzyli pierwszoklasistom wielu sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce. Uroczystość została zakończona słodkim akcentem- przepysznym tortem, którego skosztowali wszyscy uczestnicy apelu.
A.K.

zobacz jeszcze więcej