Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Ślubowanie

10.12.2012 w naszym Gimnazjum odbyło się ślubowanie klas I. Prowadzący uroczystość uczeń powitał panią Dyrektor, rodziców, nauczycieli i oczywiście pierwszoklasistów.

Na wstępie nawiązał do Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, który przypada właśnie 10 grudnia. Po krótkim przemówieniu wprowadzono sztandar. Uczniowie odśpiewali hymn państwowy. Następnie przedstawiciele klas I wystąpili do ślubowania. Po złożeniu przyrzeczenia i wyprowadzeniu sztandaru głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. W imieniu swoim, wszystkich starszych kolegów i pracowników szkoły życzyli pierwszoklasistom wielu sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce. Uroczystość została zakończona słodkim akcentem- przepysznym tortem, którego skosztowali wszyscy uczestnicy apelu.
A.K.

zobacz więcej

zobacz jeszcze więcej

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...