Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Świadectwo ukończenia tegorocznej klasy

 

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do Szkoły Podstawowej Nr 392 w roku szkolnym 2018/2019 proszeni są o dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia tegorocznej klasy (2017/2018) do sekretariatu szkoły, w dniach od 22 czerwca do 6 lipca 2018 roku.

Ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
22 czerwca 2018 r.

 

klasa 0, 1 oraz 4 : godzina 9:00
klasy 7 oraz gimnazjalne: godzina 11:00
 

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Zakończone zajęcia filmowe

W listopadowe środy w gimnazjum nr 55 w godzinach wieczornych odbywały się zajęcia filmowe dla uczniów naszego gimnazjum. Relacja z zajęć została przygotowana przez jednego z uczestników - Sebastiana Gilewskiego.

 

zobacz reportaż

zobacz stronę WarszawskaTV

zobacz FILM (dodane 14.12.2012)

 


W listopadzie 2012 r. 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w warsztatach reportersko-filmowych realizowanych w ramach projektu "Po obu stronach kamery". Celem warsztatu było przekazanie młodzieży podstawowej wiedzy z zakresu dziennikarstwa oraz zasad realizacji filmu. Uczestnicy spotkań mieli okazję pracować nad scenariuszem, realizować samodzielnie, a następnie zmontować swój materiał filmowy. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu w godz. 16-20, a ich finalnym akordem stało się nakręcenie przez uczniów czterech filmów. Koordynatorem programu była z ramienia szkoły p. B Sieradz.
B.S.

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...