Terminy zawodów

ZAWODY PŁYWACKIE I PIĘCIOBOJOWE

PRZEWIDZIANE W OKRESIE PAŹDZIERNIK – GRUDZIEŃ 2013.

1. 4-6. 10.2013 – PUCHAR POLSKI W PIĘCIOBOJU NOWOCZESNYM – PASYM (nie wszyscy)

2. 10-11.10.2013 – Grand Prix WMOZP roczniki – 1999 i starsi – III runda – II BLOKI – Warszawa, OSiR Włochy

3. 16-17.11.2013 – Grand Prix Polski w pływaniu – ŁÓDŹ (nie wszyscy)

4. 5-6.12.2013 – Grand Prix WMOZP roczniki – 1999 i starsi – III runda – II BLOKI – Warszawa, OSiR Włochy

UWAGA: KALENDARZ MOŻE ULEC ZMIANIE.

TERMINY ZAWODÓW OD STYCZNIA DO SIERPNIA ZOSTANĄ PODANE PO OPUBLIKOWANIU KALENDARZY IMPREZ PRZEZ OZP, PZP ORAZ PZPNow.