Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Egzamin gimnazjalny 2014

Klikając na poniższy link znajdziecie się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czekają tam na Was informacje dotyczące procedur egzaminu gimnazjalnego 2014.

Klikając na zakładkę Egzamin gimnazjalny i wybierając następnie arkusze egzaminacyjne zostaniecie przekierowani do podstrony z arkuszami egzaminacyjnymi z lat poprzednich a mianowicie od roku 2002 do roku 2013.

Zachęcam do pobierania arkuszy i ćwiczenia przed egzaminem. Dodatkowo do dyspozycji macie przykładowe zestawy zadań oraz klucze odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zestawów. Zachęcam do korzystania i życzę wielu sukcesów.

 

CKE

Admin.

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...