Egzamin gimnazjalny 2014

Klikając na poniższy link znajdziecie się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czekają tam na Was informacje dotyczące procedur egzaminu gimnazjalnego 2014.

Klikając na zakładkę Egzamin gimnazjalny i wybierając następnie arkusze egzaminacyjne zostaniecie przekierowani do podstrony z arkuszami egzaminacyjnymi z lat poprzednich a mianowicie od roku 2002 do roku 2013.

Zachęcam do pobierania arkuszy i ćwiczenia przed egzaminem. Dodatkowo do dyspozycji macie przykładowe zestawy zadań oraz klucze odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zestawów. Zachęcam do korzystania i życzę wielu sukcesów.

CKE

Admin.