Drugi listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD 1 WRZEŚNIA ZMIENIŁ SIĘ NUMER RACHUNKU.
WSZYSTKIE OPŁATY PROSZĘ WPŁACAĆ NA RACHUNEK O NUMERZE:

z dopisaniem DBFO -SP 392

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane Kartą Kwalifikacyjną Uczestnika Wypoczynku proszone są o zapoznanie się z poniższymi załącznikami

Opłaty za żywienie dzieci podczas "Lata w mieście", proszę wpłacać na konto bankowe 93 1030 1508 0000 0005 5096 3051. Potwierdzenie wpłaty proszę dostarczyć razem z kartą kwalifikacyjną do sekretariatu lub pokoju nr 3.

Wymiana książek

Uwaga!

Biblioteka szkolna ogłasza akcję wymiany książek.

BOOKCROSSING

Zasady są proste:

• przejrzyj swoją bibliotekę,
  • weź ze sobą kilka ciekawych przeczytanych książek,
  • zostaw je w bibliotece na specjalnie do tego celu przeznaczonym regale,
  • wymień je na egzemplarze przyniesione przez innego czytelnika.

Jeśli przeczytaliście książkę i chcecie podzielić się nią z innymi, wystarczy zostawić ją w bibliotece, gdzie znajduje się specjalnie do tego celu przeznaczony regał. Czytelnicy, którzy wymieniają się przeczytanymi lekturami, dają książkom kolejne życie.

Książki nie lubią być więzione w szafach, stać  zakurzone się na półkach, wolą krążyć z rąk do rąk. Uwolnij je !

Książki lubią być czytane !

Już dziś przyjdź , zostaw interesującą książkę i wyszukaj coś ciekawego dla siebie!

Idea nieodpłatnego przekazywania książek znana i modna na całym świecie pod nazwą BOOKCROSSING, realizowana również w naszej bibliotece. Już od dziś !