Wymiana książek

Uwaga!

Biblioteka szkolna ogłasza akcję wymiany książek.

BOOKCROSSING

Zasady są proste:

• przejrzyj swoją bibliotekę,
  • weź ze sobą kilka ciekawych przeczytanych książek,
  • zostaw je w bibliotece na specjalnie do tego celu przeznaczonym regale,
  • wymień je na egzemplarze przyniesione przez innego czytelnika.

Jeśli przeczytaliście książkę i chcecie podzielić się nią z innymi, wystarczy zostawić ją w bibliotece, gdzie znajduje się specjalnie do tego celu przeznaczony regał. Czytelnicy, którzy wymieniają się przeczytanymi lekturami, dają książkom kolejne życie.

Książki nie lubią być więzione w szafach, stać  zakurzone się na półkach, wolą krążyć z rąk do rąk. Uwolnij je !

Książki lubią być czytane !

Już dziś przyjdź , zostaw interesującą książkę i wyszukaj coś ciekawego dla siebie!

Idea nieodpłatnego przekazywania książek znana i modna na całym świecie pod nazwą BOOKCROSSING, realizowana również w naszej bibliotece. Już od dziś !