Skontaktuj się z nami

Gimnazjum Nr 55
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Bytnara ps. „Rudy” w Warszawie

adres: Aleja Wojska Polskiego 1A

            01-524 Warszawa

tel.: +48 22 839 07 45

e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie

Dzień Otwarty

 

W dniu 20 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 zapraszamy Rodziców i Uczniów klas pierwszych i zerowych do Szkoły Podstawowej nr 392 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”, przy al. Wojska Polskiego 1a, na DZIEŃ OTWARTY.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Karta Ucznia - Już od 1 września!


Już od 1 września!


Dowiedz się więcej!

 

Dziennik elektroniczny

Subskrypcja mailowa

Na co stawiamy?

Economy


Nasi uczniowie nie wracają z zawodów bez medali. Chlubą i dumą rodziców oraz nauczycieli są sukcesy pływaków przywożących z turniejów lokalnych i międzynarodowych złoto i srebro.

Culture

Integracja

Uczniowie odnoszą sukcesy, wygrywają konkursy i olimpiady.

Learning

Proponujemy bezpłatną naukę 6 języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Sukcesy sportowe

  Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015:

1.  Ogólnopolskie  zawody w dwuboju nowoczesnym w Radomsku - maj 2015. Uczestniczyło ośmioro uczniów z klasy ID. Ogółem uczestniczyło ponad 100 uczestników.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Marta Berent uczennica naszej szkoły, a wśród chłopców 5-te miejsce zajął Jakub Jaroszewski, szóste miejsce Piotr Gliński

2. Ogólnopolskie  zawody w dwuboju nowoczesnym w Warszawie - czerwiec 2015. Uczestniczyło ośmioro uczniów z klasy ID. Ogółem uczestniczyło ponad 120 uczestników.

 Wśród chłopców 2-gie miejsce zajął Jakub Jaroszewski, trzecie  miejsce Stanisław Krawczyk i piąte miejsce Piotr Gliński.

3. Jakub Pawlikowski w tym roku szkolnym zajął II miejsce w rankingu juniorów młodszych w trójboju nowoczesnym. Zajmował w ogólnopolskich zawodach II miejsca. W ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży, która odbyła się 27-28.06.2015 r. w Cetniewie zajął 5 miejsce w Polsce.

Spacer po Gimnazjum

Prezentacja szkoły

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę. Zobacz, jak wygląda nasza szkoła!

language classes

 

Więcej...