Sukcesy sportowe

Sukcesy sportowe uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015:

1.  Ogólnopolskie  zawody w dwuboju nowoczesnym w Radomsku - maj 2015. Uczestniczyło ośmioro uczniów z klasy ID. Ogółem uczestniczyło ponad 100 uczestników.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Marta Berent uczennica naszej szkoły, a wśród chłopców 5-te miejsce zajął Jakub Jaroszewski, szóste miejsce Piotr Gliński

2. Ogólnopolskie  zawody w dwuboju nowoczesnym w Warszawie - czerwiec 2015. Uczestniczyło ośmioro uczniów z klasy ID. Ogółem uczestniczyło ponad 120 uczestników.

Wśród chłopców 2-gie miejsce zajął Jakub Jaroszewski, trzecie  miejsce Stanisław Krawczyk i piąte miejsce Piotr Gliński.

3. Jakub Pawlikowski w tym roku szkolnym zajął II miejsce w rankingu juniorów młodszych w trójboju nowoczesnym. Zajmował w ogólnopolskich zawodach II miejsca. W ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży, która odbyła się 27-28.06.2015 r. w Cetniewie zajął 5 miejsce w Polsce.