Karta Ucznia

W związku z planowanym przez władze m.st. Warszawy od dnia 1 września 2017 r. rozszerzeniem katalogu osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów o dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów, uprzejmie informujemy:

1. Karty Ucznia – są to nowe spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie o specjalnym nadruku ważne wraz z wgranym uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów
  2. Karty te będą wyrabiane przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.
  3. Karty Ucznia będą wydawane przez Szkoły. Rodzice indywidualnie nie będą musieli zgłaszać się do POP ZTM.
  4. Rodzice proszeni są o wypełnienie wniosku (w załączeniu wzór prawidłowo wypełnionego wniosku),  do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (proszę aby zdjęcie było podpisane nazwiskiem). Zdjęcia zostają zwrócone. Wypełnione wnioski zostaną zebrane przez Szkołę i przekazane do ZTM.
  5. Jeżeli dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację „e-hologram”. Wówczas posiadane uprawnienie do zniżek wynikających z programu zostaną przekodowane na nową kartę

Do pobrania: