Informacja o wyborze oferty

Na podstawie art. 92 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2013r. poz. 907 ze zm.) informujemy, że w postępowaniu "Dostawa i przesył/dystrybucji energii cieplnej do budynku Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi ps. Rudy w okresie od 01.01.2014 r. do 31.12.2016 r." została wybrana oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę: PGNiG TERMIKA S.A., 03-216 Warszawa, ul. Modlińska 15, z ceną brutto za realizację całości zamówienia: 306.426,79 zł. Wykonawca spełnia wszystkie wymogi określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ), a oferta przedstawia najkorzystniejszy bilans z punktu widzenia kryterium oceny ofert.

Załączniki:
Pobierz plik (info o wyborze.xls)info o wyborze.xls[ ]29 kB